Sayfa : Teklif Alın

4 ADIMDA

FUAR KALİTE YÖNETİMİ

NEDİR?

“4 Adımda Fuar Kalite Yönetimi” standınızın tasarım aşamasından başlayıp, fuar bitişi ile sonuçlanan serüveninde, tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması; tasarım, üretim ve fuar süreçlerinin sorunsuz ilerlemesi için planladığımız iş akış sistemidir.

ADIM 1

BRIEF

 

Yandaki Stand Talep Formu’nu doldurarak ya da iletişim kanallarımızdan herhangi birini kullanarak stand brief’inizi bize ulaştırın.

ADIM 2

TASARIM

 

Bize ulaştırdığınız istekleriniz doğrultusunda stand tasarımınızı tamamlayıp size ulaştıralım.

ADIM 3

ONAY & ÜRETİM

 

Birlikte yöneteceğimiz tasarım ve revize süreci sonrası,
talebinizi karşılayan stand tasarımınızın son halini onayınıza sunalım.

ADIM 4

STAND TESLİM

 

Standınızı onaylanan hali ile fuar açılışından önce, sözleşmede belirlenen tarih ve saatte teslimat stresi yaşatmadan teslim edelim. Fuar kapanışında demontaj için teslim söküm işlemlerine başlayalım.

  Firma Adı

  Firma Yetkilisi

  Telefon

  E-posta adresiniz

  Web Sayfanız

  Katıldığınız Fuar  Fuar Yerleşim Planı    
  Standınızın kaç cephesi açık?    
  Stand Tipi    
  Zemin Bilgileri    
  Genel İstekler
  Standınızda depo odası olması halinde; standart olarak askılık, çöp kovası ve raf bulunmaktadır.  Nasıl Bir Stand Tasarlayalım?
  Stand genel yerleşimi, istediğiniz kullanım alanları, stand içerisinde yer alacak ürünler gibi konularda bizi yönlendirmek ister misiniz?

  Firma Logosu    
  Ek Materyaller    

  Katalog, görsel materyalleriniz ve önceki fuarlara ait görüntüler tasarım sürecine yardımcı olmakla birlikte, size en uygun standı tasarlamamızda bize büyük katkı sağlamaktadır.