Sayfa : Hakkımızda

actufak

BİZ KİMİZ?

25 yılı aşkın deneyimle bir araya gelerek 2014 yılında hizmet vermeye başlayan kuruluşumuz; tasarım, imalat ve uygulama öncesi tüm hazırlıklarını kendi bünyesinde yapmakta, organizasyon öncesi ve süresince kaliteli hizmet vermektedir.

Kadrosunu, “mükemmel ve tam zamanında” ilkesinden hareketle, titizlikle oluşturan Actual Mimarlık, 1650 m² kapalı alanda;  firmanız ve ürününüz için en uygun sunum çözümlerini, en güzel görüntülerle tasarlayıp uygulayarak sizlere kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

NELER YAPIYORUZ?

FUAR STANDI HİZMETLERİ

Sorunsuz bir organizasyon süreci geçirmeniz için firmanızı en en iyi tanıtan fuar çözümleri sunuyoruz.

Butik Stand Tipleri

Ahşap Stand
Maxima Stand (Modüler Sistem)
Octanorm Stand (Modüler Sistem)

Standart Stand Hizmeti

Organizasyonlarınızda 5.000 m²’ye kadar; zemin, alan kurulumu, ekstra malzeme ve ilave istekler gibi tüm ihtiyaçlarınızı kapsayan paket stand hizmeti sağlıyoruz.

Milli Katılım / Pavilyon

Yurtiçi ve uluslararası fuarlara yapacağınız toplu katılımlarınızda; tasarım ile başlayıp fuar kapanışına kadar geçecek süreçte katılımcı taleplerini karşılayan fuar çözümleri sunuyoruz.

ÜRÜN TEŞHİR ÜNİTELERİ

 

Kurumsal kimliğinize uygun, mağaza ve showroomlarınız için ürünlerinizi ön plana çıkaran esnek tasarımlar sunuyoruz.

İÇ MEKAN UYGULAMALARI

İş ve yaşam alanlarınızı yenilikçi, yaratıcı, tecrübeli ekibimizle, profesyonel bir yaklaşımla tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Actual Mimarlık ailesi olarak 2014 yılından beri iş ve yaşam alanlarınıza kaliteli dokunuşlar için bünyemizde bulunan deneyimli iç mimar, marangoz ve kurulum ustalarımızla birlikte yüzlerce materyal çeşidimizle size hizmet veriyoruz.

Kurulduğumuz tarihten bu güne dünyadaki trendi ve modernliği takip ederek yurtiçi ve yurtdışı yüzlerce markaya çözüm ortağı olduk. Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti odaklı projelerimiz ve uygulamalarımızla size hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Çünkü inanıyoruz ki başarının anahtarı kalitededir…

GÖRSEL UYGULAMALAR

 

Kendi bünyemizde yer alan kreatif reklam departmanımızla görsel materyal ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

REFERANSLARIMIZ